Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

Dambrete bērnu attīstībai!

Uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs organizēja Jaungada dambretes turnīru jaunajiem spēlētājiem 

Šī gada 7. janvārī Rīgā notika bērnu turnīrs dambretē, ko organizēja apsaimniekošanas uzņēmums Rīgas namu apsaimniekotājs. Uzņēmuma telpās tikās vairāk nekā sešdesmit jauno dambretistu no visas Latvijas.

Lasīt tālāk...

Uzsākta jauna Altum programma

Unsplash.com

Iedzīvotājiem savu daudzdzīvokļu māju renovēšanai būs pieejami 57 miljoni eiro. Kā pieteikties saņemšanai?

Jau šī gada decembra sākumā finanšu institūcija Altum izsludināja pieteikumu pieņemšanu dalībai jaunā daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmā. Jaunā programma darbosies no 2022. līdz 2026. gadam. Plānots, ka šīs programmas ietvaros iedzīvotāji varēs pretendēt uz līdzfinansējumu līdz 49 procentu apmērā no mājas atjaunošanas darbos ieguldītajiem līdzekļiem.

Lasīt tālāk...

Aizliegt izlikšanu no dzīvokļa un soda naudu aprēķināšanu!

123rf.com

■ Būvēt Latvijā atomelektrostaciju!
■ Apsaimniekošanai samazināt nodokli līdz 5%!
■ Uzbūvēt 50 000 mājas un dzīvokļus!
■ Pilnībā dzēst hipotekāros kredītus ģimenēm ar bērniem!

Tādi ir skaļākie Latvijas politiķu dotie solījumi pirms 14. Saeimas vēlēšanām, kas skar mājokļus un komunālo pakalpojumu jomu 

Lasīt tālāk...

Ekonomikas ministrija gatavo apvērsumu

Freepik.com

Svarīgu lēmumu pieņemšanai vairs nebūs vajadzīgs dzīvokļu īpašnieku balsu vairākums

„Mūsu nams Kurzemes prospektā 82 Rīgā jau sen vēlas mainīt apsaimniekošanas uzņēmumu, aktīvisti divas reizes centušies organizēt kopīgu balsošanu šajā saistībā, bet nevarēja savākt vajadzīgo balsu skaitu, jo aptuveni 20 dzīvokļi māja ir izīrēti un tajos dzīvo sveši cilvēki. Es no kaimiņa tiku dzirdējis, ka turpmāk pārvaldnieka nomainīšanai vairs nebūs nepieciešami 51 procents dzīvokļu īpašnieku. Vai tā ir? Jānis Imantā.”

Lasīt tālāk...

Kāpēc nekustamā īpašuma nodoklis vēl nav atcelts?

Facebook / Krišjānis Kariņš

Krišjāņa Kariņa valdība ir sasniegusi savas valdības darba ilguma rekordu, bet tas nenozīmē, ka valsts iedzīvotāji ir pilnīgi apmierināti. Viens no galvenajiem jautājumiem Ministru kabinetam kārtējo vēlēšanu priekšvakarā joprojām ir šāds: kāpēc līdz šim vēl nav notikusi nekustamā īpašuma nodokļa reforma? 

Lasīt tālāk...

Leģionellas – katrā otrajā mājā!

Pixabay.com

Zinātnieki ir satraukti: pieņemtajam lēmumam par atļauju pazemināt karstā ūdens temperatūru dzīvojamajās mājās var būt bīstamas sekas

Septembrī Ministru kabinets pieņēma grozījumus noteikumos, kas ļauj dzīvojamo māju pārvaldītājiem samazināt karstā ūdens temperatūru pie izejas no siltummezgla zem 55 grādiem. Šie noteikumi darbosies līdz 2023. gada 30. aprīlim, tas ir, līdz apkures sezonas beigām, bet ar nosacījumu, ka dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieki ir informēti par pasākumiem pret iespējamu leģionellu savairošanos mājas ūdensapgādes sistēmā. 

Lasīt tālāk...

Kā mainās jūsu dzīvokļa vērtība?

Pixabay.com

2022. gada 1. ceturksnī, salīdzinot ar 2021. gada 1.ceturksni, mājokļu cenas pieauga par 17,3 %, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskie dati. 

Jauniem mājokļiem cenas palielinājās par 4,5%, bet lietotiem mājokļiem – par 21,0%.

Lasīt tālāk...

Numuru arhīvs: spied un lasi!