Viss kas jāzin par savu māju!

Darīsim KOPĀ!

RNP aicina – nenokavē ūdens patēriņa skaitītāju verifikāciju!

Pixabay.com

Rīgas namu pārvaldnieks atgādina, ka šā gada 7. aprīlī beidzās izsludinātā ārkārtējā situācija un līdz ar to trīs mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām, t.i., līdz š.g. 6. jūlijam, jāveic līdz šim atliktā ūdens patēriņa skaitītāju (ŪPS) verificēšana tiem skaitītājiem, kuru verificēšanas termiņš beidzās pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, tās periodā vai nepilnu triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām. 

RNP klienti ŪPS verifikācijas termiņu var aplūkot ŪPS nomaiņas aktā, vortāla e-parvaldnieks.lv sadaļā „Skaitītāju rādījumi”, kā arī ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķina apakšdaļā. 

Ja pēc 06.07.2021. ŪPS nav nomainīti vai verificēti:

■ nav iespējams iesniegt ikmēneša ŪPS rādījumus;

■ ūdens patēriņš aprēķināts pēc normas, kas noteikta RD noteikumos Nr. 4, atbilstoši MK noteikumu Nr. 1013 19. punktam;

■ aprēķināta un noformēta ūdens patēriņa starpība – ūdens patēriņa starpība dzīvokļa īpašniekam nedrīkst pārsniegt ūdens patēriņa normu vienam iedzīvotājam, kas noteikta RD noteikumos Nr. 4, un atlikusī ūdens patēriņa starpības daļa tiek sadalīta uz visiem dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem, ieskaitot to dzīvokļa īpašnieku, kas nav nomainījis/verificējis ŪPS.

Kur vērsties, lai nomainītu vai verificētu skaitītājus?

No 2020. gada 1. novembra uz nenoteiktu laiku RNP ir pārtraucis maksas pakalpojumu sniegšanu, tādēļ ŪPS nomaiņa dzīvokļa īpašniekam jāpiesaka pie jebkura sertificēta uzņēmuma, kas veic ŪPS verificēšanu/nomaiņu.

ŪPS nomaiņas dokumentus ir svarīgi iesniegt savlaicīg. Līdz mēneša 15. datumam RNP iesniegtie akti/sertifikāti par nomainītajiem/verificētajiem ŪPS datubāzes sistēmā būs pieejami nākamajā rādījumu iesniegšanas periodā.

ŪPS nomaiņas/verifikācijas aktu un skaitītāju sertifikātus jāiesniedz:

■ sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot arī tālruņa numuru saziņai ar jums;

■ atstājot dokumentus tiem paredzētajā pastkastē pie SIA Rīgas namu pārvaldnieks klientu apkalpošanas centriem, norādot arī tālruņa numuru saziņai ar jums;

■ ar pasta starpniecību nosūtot dokumentus uz Rīgas namu pārvaldnieka juridisko adresi – Aleksandra Čaka iela 42, Rīga, LV-1011.

Numuru arhīvs: spied un lasi!