Viss kas jāzin par savu māju!

Latvijas gāze sāk sodīt Drukāt E-pasts
Svētdiena, 20 septembris 2009 00:00

...Vispār jau paši vien esam vainīgi, mūsu parāds uzņēmumam Latvijas gāze ir pat vēl lielāks nekā Rīgas siltumam – veseli 4,6 miljoni latu. Paļauties uz piegādātāja žēlastību šādā situācijā nav pamata.

Uzņēmums viennozīmīgi ir brīdinājis, ka ļaunprātīgākos nemaksātājus atslēgs, kā saka, bez tiesas sprieduma. Apdraudēti ir tūkstoši mājsaimniecību: dabasgāzi apkurei Latvijā lieto 21 tūkstotis patērētāju, bet gāzes plītis un ūdenssildītāji stāv vēl 91 tūkstotī māju un dzīvokļu. Starp citu, tie, kas lieto gāzes plītis, ar uzņēmumu norēķinās daudz akurātāk nekā gāzes apkures katlu īpašnieki. Pirmo parāds Latvijas gāzei ir 1,3 miljoni latu, otro – veseli 3,2 miljoni.

Uzņēmumā mums pavēstīja, ka vasarā esot mēģinājuši ar parādniekiem noslēgt līgumus ar parādu samaksas grafiku, paredzot aizkavēto maksājumu nokārtošanu līdz jaunās apkures sezonas sākumam. Līdz brīdim, kad Rīgas namiem pieslēgs apkuri, tāds nieks vien palicis – aptuveni sešas nedēļas. Kad sezona sāksies, vienoties par parādu samaksas grafiku vairs nebūs iespējams.

Tas arī viss. Palikusi tikai viena detaļa. Latvijas gāze lūdz pateikt: ja pie jūsu durvīm klauvē uzņēmuma darbinieki, lai atslēgtu dzīvoklim gāzes padevi, prātīgāk būs viņiem atvērt. Pretējā gadījumā gāze tāpat tiks atslēgta, bet par piegādes atjaunošanu tad nāksies maksāt daudz dārgāk.

Tagi:
 
© 2012 Darīsim KOPĀ!