Viss kas jāzin par savu māju!

Kāpēc pieauguši rēķini? Drukāt E-pasts
Sestdiena, 20 februāris 2010 00:00

„Saņēmām dzīvokļa rēķinu par janvāri un zaudējām valodu: maksa par apkuri pieaugusi par 50 procentiem! Bet Rīgas siltuma darbinieki neskaitāmās intervijās ir skaidrojuši, ka siltumtarifu šoziem neplāno uzskrūvēt un kopējā maksa par apkuri, neraugoties uz ļoti auksto ziemu, paliks iepriekšējā līmenī. Kā tad ir patiesībā?” masveidā interesējas rīdzinieki.

Uzņēmuma Rīgas siltums pārstāvji pastāstīja, ka galvaspilsētas iedzīvotāji (gan dzīvokļu īpašnieki, gan īrnieki) var vērsties pie siltuma piegādātāja, lai noskaidrotu, cik daudz siltumenerģijas reāli patērējusi viņu māja. Tā varētu pārliecināties, ka apsaimniekotājs nepieraksta rēķiniem liekas summas un korekti aprēķina maksu par dzīvojamās platības kvadrātmetra apkuri.

Rīgas siltums ir gatavs pateikt klientiem, cik daudz siltuma piegādāts mājas apkurei un iedzīvotāju nodrošināšanai ar karsto ūdeni. Šim daudzumam jāsakrīt ar skaitītāja rādījumiem jūsu siltummezglā. Kā saprast, cik daudz megavatu māja patērējusi apkurei un cik izlietojusi ūdens uzsildīšanai? Ir īpašas formulas, pēc kurām apsaimniekotāji veic aprēķinus.

Sīkāku informāciju par māju rēķiniem var iegūt pa Rīgas siltuma bezmaksas tālruni 80000090.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!