Viss kas jāzin par savu māju!

Kas noregulēs siltummezglu? Drukāt E-pasts
Piektdiena, 10 aprīlis 2009 00:00

„Dzīvoju deviņstāvu mājas pirmajā stāvā. Tieši zem mana dzīvokļa atrodas siltummezgls, par kura uzstādīšanu maksājam jau daudzus gadus. Nezinu, ko tādu sevišķu dod šis siltummezgls, bet man no tā nav miera ne dienu, ne nakti, jo pagrabā bez apstājas monotoni dūc sūknis. Lai kur būtu vērsusies šajā jautājumā, jēgas nekādas!”

Visbiežāk siltummezglā ir divi sūkņi: viens – apkurei, otrs – karstajam ūdenim. Ja sūkņi darbojas ar troksni, tas liecina par bojājumiem sistēmā. Jūsu namu pārvaldei vai nu vajadzētu būt līgumam ar uzņēmumu Rīgas siltums par siltumapgādes sistēmas apkopi, vai arī jārūpējas par iekārtu pašai. Iesakām rakstiski vērsties namu pārvaldē ar lūgumu veikt sistēmas apsekošanu un novērst traucējumus. Problēmu var atrisināt ar siltummezgla vienkāršu noregulēšanu.

Ja namu pārvalde jūsu iesniegumu ignorē, varat vērsties Sabiedrības veselības aģentūras rajona nodaļā, kuras darbinieki veiks jūsu dzīvoklī trokšņa līmeņa mērījumus.

Saņemot rakstisku atbildi no namu pārvaldes un sanitārās komisijas, jūs uzzināsiet, vai trokšņa līmenis jūsu dzīvoklī pārsniedz normu un kas darāms tālāk.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!