Viss kas jāzin par savu māju!

Kam jālabo plīts? Drukāt E-pasts
Otrdiena, 10 marts 2009 00:00

„Dzīvoju Imantā, Kurzemes prospektā. Manai kaimiņienei virtuvē stāv veca gāzes plīts. Nesen biju iegājusi pie viņas ciemos un sajutu gāzes smaku. Uz maniem jautājumiem saimniece tikai atmeta ar roku – sak, ko var gribēt, vecā padomju laika plīts vairs nedarbojas, kā nākas, bet jaunas iegādei naudas nav. Jutos ļoti nepatīkami: un ja nu gāzes noplūde ir nopietna un kaimiņienes dzīvoklī notiek sprādziens? Sakiet, kam jārūpējas par gāzes plītīm un jāpārbauda, vai tās nav bojātas?” jautā Marina.

– Par to, lai gāzes plīts būtu kārtībā, jārūpējas pašam dzīvokļa saimniekam, – mums paskaidroja uzņēmumā Latvijas gāze. – Ja sabojājusies jauna, tikko veikalā nopirkta plīts, tad servisa centrā jāprasa garantijas remonts. Ja niķojas veca plīts, tad labāk būtu meklēt palīdzību firmā, kas nodarbojas ar šādu ierīču remontu. Firmu adreses un telefonus var uzzināt, piezvanot pa mūsu uzņēmuma informācijas tālruni 115.

Katram, kas sajūt gāzes smaku mājās vai uz ielas, ir jāziņo par to avārijas dienestam pa tālruni 04, jo gāzes noplūde var kļūt par cēloni lielai nelaimei. Bet pat tādā gadījumā mūsu lasītājas kaimiņienei nav pamata cerēt uz vecās plīts bezmaksas remontu. Diemžēl bez maksas LG darbinieki tikai atslēdz gāzes padevi. Visus pārējos darbus meistari veic tikai par maksu.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!