Viss kas jāzin par savu māju!

Kā mājai nopelnīt ar reklāmu? Drukāt E-pasts
Trešdiena, 23 maijs 2012 12:58

„Gribu uzdot jautājumu, kas droši vien nodarbina daudzus. Mūsu māja atrodas Ziepniekkalnā, slavenajā garajā „mūrī”. Visās daudzajās kāpņu telpās ir sludinājumu dēļi, kas allaž pilni ar paziņojumiem.

Nesen no uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks saņēmām pārskatu par apsaimniekošanu 2011. gadā. Uzreiz metos meklēt sadaļu, kur fiksēti mājas ieņēmumi par kāpņu telpās izvietotajām reklāmām. Neatradu!

Pats esmu uzņēmējs un domāju, ka par reklāmas izvietošanu mājās man būtu bijis krietni jāmaksā. Pat ja viens dēlis „nopelna” piecus latus mēnesī, lielai mājai sanāktu ap 5000 latu gadā. Par tādu naudu jau var plānot šādus tādus labiekārtošanas darbus.

Sakiet, kur pazūd nauda, ko mūsu māja nopelna ar reklāmu?”

Valdis

Komentē SIA Rīgas namu pārvaldnieks pārstāvis Krists Leiškalns:

– Būtu tikai taisnīgi, ja kāpņu telpās izvietotie reklāmas dēļi dotu mājas īpašniekiem ienākumu, bet pagaidām apvienotajā namu pārvaldē šis jautājums nav sakārtots, ieņēmumi par reklāmu nonāk „kopējā katlā”. Šo naudu neviens savā kabatā neieliek, tā tiek sadalīta kopējo darbu veikšanai. Nākotnē situācija tiks labota, pelnīt sāks katra atsevišķa māja.

Paralēli strādājam ar televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējiem. Uzskatām, ka šīm kompānijām jāmaksā par tiesībām likt mājās savus vadus un aparatūru. Piemēram, tās varētu palīdzēt mājai uzturēt apsardzes signalizāciju bēniņos, lifta telpās un pagrabā.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!