Viss kas jāzin par savu māju!

Kurp doties pēc ūdens patēriņa rādījumu kvītīm? Drukāt E-pasts
Piektdiena, 13 septembris 2019 14:29

„Esam dzirdējuši, ka, sākot ar 2019. gada 1. septembri, uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks vairāk iedzīvotājiem nesūtīs kvītis papīra formātā individuālā ūdens patēriņa skaitītāju nodošanai. Vai tiesa, ka šīs kvītis trim mēnešiem varēs saņemt tikai uzņēmuma filiālēs? Ja tas tā ir, lūdzu, nopublicējiet uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks filiāļu sarakstu.”

Vēstulē teiktais pilnībā atbilst patiesībai – tie klienti, kuri vēlas pēc vecās kārtības nodot skaitītāju rādījumus uz papīra kvītīm, būs spiesti doties uz uzņēmuma klientu apkalpošanas centriem un saņemt šīs blankas nākamajiem trim mēnešiem. Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka blankas tiks izsniegtas tikai pašiem īpašniekiem vai arī pilnvarotajām personām, uzrādot notariāli apstiprinātu pilnvaru.

Lasīt tālāk...
 
Kad dzīvoklī deklarējies svešinieks Drukāt E-pasts
Piektdiena, 13 septembris 2019 14:11

Rīdzinieces dzīvokli par savu deklarēto dzīvesvietu norādīja nezināms svešinieks, un viņa tādēļ gandrīz zaudēja visus valsts un sociālā dienesta pabalstus. Kā rīkoties, ja arī jums atgadījusies līdzīga nelaime?

Mūsu lasītāji teju vai regulāri sūdzas, ka viņu dzīvokļos savu dzīvesvietu nelikumīgi deklarējuši svešinieki. Vairumam varētu šķist, ka problēma nav nekā vērta, jo no svešinieka klātbūtnes dzīvoklī dokumentu formātā palielinās tikai rēķins par atkritumu izvešanu, turklāt sadārdzinājums nav tik būtisks, lai sarīkotu lielu troksni. Savukārt personām, kurām ir mazturīgā vai trūcīgā statuss, ir nopietnākas sekas. Nepazīstamā dzīvokļa biedra dēļ viņām var liegt daudzas priekšrocības, ko līdz tam viņas saņēmušas no valsts un sociālajiem dienestiem. Kā rīkoties?

Lasīt tālāk...
 
Ko darīt, ja atslēgta karstā ūdens un siltumenerģijas piegāde Drukāt E-pasts
Piektdiena, 30 augusts 2019 10:11

Vai namu pārvaldnieks ir tiesīgs atslēgt visai mājai karsto ūdeni un siltumenerģiju, ja diviem vai trijiem īpašniekiem ir parāds (summa ir ļoti liela), bet pārējiem (50 dzīvokļiem) viss ir samaksāts? Un ko darīt, ja namu pārvaldnieks jau atslēdzis karsto ūdeni?

Lasīt tālāk...

 
Dzīvokļa īpašniekam ir tik balsu, cik dzīvokļu īpašumu viņam pieder Drukāt E-pasts
Piektdiena, 30 augusts 2019 10:09

Daudzdzīvokļu mājā ir 72 dzīvokļi. 68 dzīvokļi ir privatizēti, 4 dzīvokļi pieder pašvaldībai. Vai kopsapulces balsojumos pašvaldībai ir 1 balss vai 4 balsis?

Lasīt tālāk...

 
Ja dzīvoklī neievēro higiēnas prasības Drukāt E-pasts
Piektdiena, 13 septembris 2019 11:05

Cik liels var būt sods par dzīvokļa higiēnas prasību neievērošanu? Mēs kā kaimiņi grasāmies savākt parakstus (kāpņutelpā ir dzīvoklis, no kura nāk smaka, tāpat arī tajā savairojušies prusaki)?

Lasīt tālāk...

 
Ja dzīvokļa īpašums nav reģistrēts zemesgrāmatā Drukāt E-pasts
Piektdiena, 30 augusts 2019 10:11

Dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē var piedalīties tikai dzīvokļu īpašnieki vai to pilnvarotās personas. Vai cilvēku var uzskatīt par dzīvokļa īpašnieku, ja šis īpašums nav reģistrēts zemesgrāmatā? Ja var, tad kādi dokumenti šim cilvēkam ir jāuzrāda sapulcē, lai viņš varētu piedalīties balsošanas procesā?

Lasīt tālāk...

 
Automašīna traucē iedzīvotājiem! Drukāt E-pasts
Piektdiena, 16 augusts 2019 15:45

Ko darīt, ja kaimiņš regulāri novieto transportlīdzekli uz ietves vai pamet to uz ilgu laiku?

Apkaimju iedzīvotāji nereti sastopas ar to, ka nolaidīgi automašīnu īpašnieki savus transportlīdzekļus atstāj tajā ceļa pusē, kas paredzēta kājāmgājējiem. Tāpat arī aktuāls ir jautājums par transportlīdzekļiem, kas pamesti pie dzīvojamām mājām uz ilgstošu laiku. Ko darīt tādās situācijās, kad automašīna pastāvīgi traucē normāli pārvietoties daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, bet transportlīdzekļa īpašnieks atsakās problēmu risināt? Atbildi uz šo jautājumu sniedz Rīgas pašvaldības policijas speciālisti.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 66
© 2012 Darīsim KOPĀ!