Viss kas jāzin par savu māju!

Veselīga tīrība mājā Drukāt E-pasts
Svētdiena, 20 decembris 2009 00:00

Tīrība mājā vienmēr ir svarīga, bet tagad, kad mūs piemeklējusi gripas epidēmija, tai pievēršama īpaša uzmanība. Īstais laiks atgādināt: pasargāt sevi un savus tuviniekus no slimības iespējams ar dezinfekcijas līdzekļu palīdzību.

Kompānija Prāna Ko, kuras mazumtirdzniecības veikals un vairumtirdzniecības bāze atrodas Rīgā, Baltā ielā 27 (67609715, www.prana-ko.lv), jau ilgus gadus apgādā namu pārvaldes, medicīnas un mācību iestādes, birojus un tirdzniecības centrus ar profesionāliem telpu uzkopšanas un dezinfekcijas līdzekļiem. Kompānijas ekspertu ieteikumiem uzticas tūkstošiem klientu, būdami droši, ka kompānija viņiem piedāvās pašus efektīvākos, videi nekaitīgākos un modernākos ķīmiskos izstrādājumus.

Bet viena lieta ir rūpīgi uzkopt māju vai kāpņu telpu ar mazgāšanas līdzekli, pavisam cita – iznīcināt baktērijas un vīrusus, kas apdraud mūsu veselību. Vai Prāna Ko var kaut ko ieteikt šādiem gadījumiem? Jā. Kopā ar kompānijas speciālistiem noskaidrojām, kādi līdzekļi var pasargāt cilvēkus gan no netīrumiem, gan slimībām.

Decontaminant Mains

Šis līdzeklis roku dezinficēšanai noderēs ikvienam, kas strādā ar cilvēkiem, strādā lielā kolektīvā, veic uzkopšanas darbus. Tas ir pabiezas konsistences ātri žūstošs šķidrums bez smakas, kas likvidēs kaitīgās baktērijas uz jūsu rokām. Rokas būs sausas un higiēniski tīras. Līdzekli uzklāj uz ādas, vienmērīgi ieberž un ļauj nožūt. Baktērijas iet bojā, un jūsu veselība ir drošībā!

Akcijas cena – 8,90 latu par 5 litriem (tā ir jūsu iespēja ietaupīt 2,74 latus jeb veselus 24% no līdzekļa parastās cenas).

O’Dorange N.D.B.

Šim mazgāšanas un dezinfekcijas līdzeklim ir vairākas priekšrocības. Tas ir universāls, piemērots grīdu, sienu, citu virsmu apstrādei visā dzīvoklī vai mājā, sanitārhigiēniskajās telpās, atkritumu vados utt. Turklāt līdzeklis lieliski smaržo, tātad ar to iespējams ne tikai dezinficēt, bet arī dezodorēt virsmas. Izvēlieties sev tīkamāko aromātu – zemeņu, piparmētru, citronu, eikaliptu, ambrozijas, lavandas, mandarīnu, greipfrūtu, meža ogu, vaniļas, maijpuķīšu, meloņu, vijolīšu...

Bet galvenais – O’Dorange ir ekonomiskākais mazgāšanas līdzeklis, kādu vien var iedomāties! Gaisa atsvaidzināšanai lieto 0,5–5% šķīdumu, dezinfekcijai – 0,5–2%, parastajai grīdu un sienu mitrajai uzkopšanai – 0,5%. Bet tagad parēķināsim: O’Dorange litra iepakojums maksā 2,19 latus (parasti 2,92 latus, tātad šajās dienās varat rēķināties ar 25% atlaidi). Ar šādu daudzumu jums pietiks līdz nākamajam Jaungadam.

Pastilles Chlorees „Hlora tabletes”

Šis lieliskais līdzeklis aizstās klasisko hloru, tas ir daudz ērtāk lietojams, kā arī ekonomiskāks un videi draudzīgāks. „Hlora tabletes” ir neaizstājams dezinfekcijas līdzeklis. Izšķīdinot tabletes ūdenī, iegūst hlorūdeni, ko lieto grīdu, veļas, atkritumu tvertņu un pat slimnieku kopšanas piederumu dezinficēšanai. Aktīvi iedarbojas, iznīcinot vīrusu, sēnīšu un bakteriālo slimību (tai skaitā tuberkulozes) ierosinātājus.

Cena 8,90 latu par iepakojumu, kurā ir 300 tablešu.

Selgiene Ultra

Ātras iedarbības dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis visām ūdensizturīgām virsmām (tik nekaitīgs, ka lietojams pat pārtikas produktu un dzīvnieku barības ražošanā un apritē).

Neatkarīga ekspertīze apstiprinājusi, ka pēc piecu minūšu apstrādes līdzeklis sekmīgi iznīcina putnu gripas un cūku gripas ierosinātājus, MRSA baktērijas un vispārējās pārtikas saindēšanās baktērijas (Pseudomonas aeruginosa, Salmonella typhimurium, Listeria monocytogenes, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae). SELGIENE ULTRA ir ļoti vienkārši lietojams, tas tikai jāizsmidzina uz apstrādājamās virsmas, kas pēc tam tīri jānoslauka. Ja virsma ir ļoti netīra, ieteicams iepriekš to nomazgāt ar parasto mazgāšanas līdzekli. Viens mirklis – un visas bīstamās baktērijas ir iznīcinātas!

Piecu litru kanna maksā 10,77 latus.

Hand Sanitiser

Ātras iedarbības dezinficējošs līdzeklis uz alkohola bāzes ērtā flakonā, ko viegli var ielikt pat nelielā rokassomiņā. Pēc ļaužu pilnas sabiedriskās vietas, poliklīnikas vai slimnīcas apmeklēšanas vai braukšanas sabiedriskajā transportā uzsmidziniet līdzekli uz rokām, un varat būt droši, ka tas iznīcinās visus putnu un cūku gripas ierosinātājus, kā arī 99% E-Coli un MRSA baktēriju.

Cena – 1,28 lati par 100 ml.

Haug Suka

Ja jūsu uzdevums ir viest tīrību un kārtību iekštelpās, uzkopt kāpņu telpu utt., tad labāku palīgu par šo suku jums neatrast. Haug suka iztur līdz 140 grādu temperatūru, tātad to ir viegli dezinficēt pēc kārtējiem uzkopšanas darbiem! Profesionālajam rokas inventāram kvalitāte un efektivitāte ir daudzkārt augstāka nekā sadzīves analogiem. Jebkuram uzņēmumam un mājsaimniecībai šī suka aiztaupīs izdevumus par drīzu atkārtotu pirkumu.

Cena 12,61 lats.

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!