Viss kas jāzin par savu māju!

Trocal: ekoloģiski un ilgmūžīgi logi Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 20 jūlijs 2009 00:00

Eiropā saka Trocal, ar to domājot plastmasas logus. Vācu rūpnīca Trocal, viena no PVH profilu ražošanas līderēm, aktīvi darbojas arī Latvijas tirgū.

Kāpēc pasaule uzticas Trocal profiliem? Tāpēc, ka koncernu, kas tos ražo, ir dibinājis pats Alfrēds Nobels jau 1865. gadā. Sākotnēji uzņēmums saucās Dynamit Nobel un tajā ražoja sprāgstvielas, bet vēlāk pētnieki koncentrēja uzmanību uz citiem mākslīgajiem materiāliem.

1954. gadā tieši Trocal rūpnīcā pie Ķelnes pirmo reizi pasaulē sērijveidā sāka ražot plastmasas profilus jaunās paaudzes logiem. Eiropa uzreiz novērtēja šo novitāti. Pirmie PVH profila logus savām mājām sāka likt praktiskie vācieši. Viņi apstiprināja, ka plastmasa un stikla paketes gan maksā lētāk par koka logiem, gan labāk palīdz saglabāt siltumu.

Vēlāk logu profilus sāka ražot arī daudzās citās rūpnīcās, bet Trocal bija un palika nozares pionieris, pastāvīgi piedāvājot patērētājiem jaunus nestandarta risinājumus. Piemēram, tur radīti krāsaini akrila pārklājumi plastmasai – daudz izturīgāki nekā pati plastmasa vai lamināts, ar ļoti plašu krāsu toņu gammu. Šo tehnoloģiju sekmīgi izmanto vēl joprojām.

1983. gadā rūpnīcā pie Ķelnes pirmo reizi izgatavoja logus ar drošu iekšējo starpliku, bet 2004. gadā Trocal, tāpat kā pārējās koncerna Profine rūpnīcas, sāka izmantot ekoloģiski tīrās greenline tehnoloģijas. Trocal profili tagad vairs nesatur svinu, un tas ir liels un svarīgs solis uz priekšu.

Šobrīd populārākais Trocal produkts ir profilu gamma InnoNova. Drošus, ilgmūžīgus un ekonomiskus logus ar tādiem profiliem piedāvā arī koncerna Profine partneri Latvijā.

Sīkāku informāciju jūs varat iegūt, uzdodot jautājumus Trocal pārstāvim Latvijā un Igaunijā Ivaram Bulam. Sazināties ar Ivaru var pa elektronisko pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Tagi:
 
© 2012 Darīsim KOPĀ!