Viss kas jāzin par savu māju!

Tempsi plāksnes Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 20 aprīlis 2009 00:00

Būvmateriālu vairumtirgotājs „Krimelte Latvia”, ko pazīstam arī kā TEMPSI Granito būvniecības plākšņu piegādātāju, celtniecības darbiem mainīgajos klimatiskos apstākļos, t.sk., ziemā un salā, iesaka izmantot TEMPSI fasādes un cokola dekoratīvās apdares plāksnes.

Pirmkārt, jau tāpēc, ka tās ir ļoti ērti un ātri uzstādāmas uz metāla vai koka karkasa (siltināšanai starp karkasa latām izmantojot vati, arī mīksto loksnēs, rezultātā būtiski samazinot siltināšanas izmaksas). Otrkārt un galvenokārt – plāksnes var montēt jebkuros laika apstākļos. Tādējādi darbi veicas ātrāk nekā strādājot ar fasādes līmjavu vai dekoratīvo apmetumu. Līdzās krasi izteiktai aukstuma un mitruma izturībai, TEMPSI plāksnēm piemīt arī laba skaņas un siltuma izolācija, tās ir izturīgas pret mehāniskiem triecieniem un ugunsdrošas (degot izdala maz dūmu un nemaz - indīgās gāzes), nesatur azbestu un formaldehīdus, ir drošas pret kaitēkļiem un sēnītēm. TEMPSI materiāli nemaina krāsu, neapsūno, tāpēc nav jāpārkrāso ik pēc desmit gadiem. Ne velti rūpnīca šim materiālam ir devusi 50 gadu garantiju! Plāksnes visvieglāk notīrīt ar augstspiediena ūdens mazgāšanas ierīci. Ir plāksnes kurām akmens smalces vietā ir izturīgs epoksīda krāsojums. Krāsu toņu gamma TEMPSI Colore var izvēlēties no RAL kataloga .

Plākšņu lielā krāsu izvēle un dažādās nostiprināšanas metodes (piemēram, plāksņu montāžai ir paredzētas speciālas skrūves atbilstoši katrai krāsas gammai, pieskaņoti arī salaiduma profili) arhitektiem un būvniekiem sniedz plašas iespējas veidot interesantu fasādes noformējumu, izcelt ēkas elementus, logus un balkonus. Ar TEMPSI būvniecības plāksnēm var pārklāt gan jaunu, gan arī renovējamu ēku fasādes un arhitektoniskos elementus, piemēram, daudzdzīvokļu namus, mazas ēkas, ražošanas ēkas, cokolus, balkonus, troksni slāpējošus žogus u.tml.

Plāksnes var izmantot arī iekšdarbos kā sienas gala apstrādes materiālu. Būvniecības plāksne ietilpst t.s. „ar sauso metodi” uzklājamo būvmateriālu grupā. TEMPSI Granito plāksnes Baltijā ražo kopš 1999. gada.

SIA „Krimelte Latvia”: Vestienas iela 6c, Rīga, LV-1035. T. +371 67702052, f. +371 67702849, gsm. +371 29402969; www.penosil.com, www.krimelte.lv, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!