Viss kas jāzin par savu māju!

Pavasaris nāk, ceļu pavasarim! Drukāt E-pasts
Sestdiena, 20 februāris 2010 00:00

Ticiet vai neticiet, bet pavasaris vairs nav aiz kalniem. Pirmie saules stari jau ielūkojušies mūsu māju, biroju un uzņēmumu logos. Laiks gatavoties ģenerāltīrīšanai! Kompānijas Prāna Ko eksperti stāsta, kādi modernie sadzīves ķīmijas izstrādājumi palīdzēs kvalitatīvi paveikt lielo pavasara tīrīšanu.

Kompānija Prāna Ko jau daudzus gadus piegādā Latvijas iedzīvotājiem labākos un modernākos mazgāšanas līdzekļus un uzkopšanai nepieciešamos aksesuārus. Profesionāļi, lielo uzņēmumu īpašnieki iepērkas Prāna Ko vairumtirdzniecības bāzē Rīgā, Baltajā ielā 27 (67609715, www.prana-ko.lv), māju un dzīvokļu saimnieki ir iecienījuši mazumtirdzniecības veikalu, kas atrodas turpat blakus.

Tur vienmēr var atrast ekonomiskus sadzīves ķīmijas izstrādājumus un mazgāšanas līdzekļus, tātad ietaupīt naudu. Tostarp Prāna Ko veikalā un vairumtirdzniecības bāzē piedāvā ne tikai jau labi pārbaudītas preces, bet arī pašus jaunākos līdzekļus, īpaši efektīvus un ekoloģiskus. Kā tad mēs kopsim un tīrīsim iekštelpas šopavasar?

Papīra dvieļi Imbalpaper Unico Professional

Divu slāņu papīra dvieļi ir saimniecībā neaizstājami. Lentes kopējais garums – 70 metru jeb aptuveni 300 lokšņu. Iegādāties var gan vairumā, gan mazumā, minimālais pasūtījums – tikai viens rullītis.

Šie dvieļi ir piemēroti roku susināšanai, kā arī mitruma nosusināšanai no jebkura veida virsmas. Paredzēti vispārīgiem nosusināšanas darbiem, kur nepieciešama materiāla izturība un laba uzsūkšanas spēja. Augstvērtīgais kārtainais slaucīšanas materiāls samazina kopējo papīra patēriņu un palīdz ietaupīt uzkopšanai nepieciešamo laiku. Neatstāj uz virsmas plūksnas!

Paredzēts turētājiem ar papīra izvilkšanu no vidus. Lietojams stikla un slīpētu virsmu tīrīšanai; koplietošanas telpās un ģērbtuvēs – roku un ķermeņa nosusināšanai.

Cena 1,69 lati (ar PVN).

Lavoplast

Līdzeklis ar antistatisku efektu, labi notīrīs putekļus un pirkstu nospiedumus no biroja mēbelēm un aprīkojuma. Vispār līdzeklis piemērots jebkuru ūdensizturīgu virsmu tīrīšanai – plastmasas, krāsotu, koka, keramisku, metāla. Tam piemīt antistatiskas īpašības, neatstāj traipus, labi notīra putekļus, eļļas un tauku traipus no stikla u.c. virsmām. Pat lamināta grīdu birojā, iestādē un mājās nebūs lieki noslaucīt ar šo līdzekli.

Iepakojums: 0,5 l flakons ar izsmidzinātāju.

Cena 2,97 lati (ar PVN).

Solucaps Glass and Stainless Steel Cleaner (Nettoyant Vitres)

Beidzot esam tikuši līdz pašam galvenajam! Tas ir līdzeklis logu un nerūsējoša tērauda virsmu tīrīšanai (logi gan šoreiz būs paši galvenie, jo tiem pēc ziemas vajadzīga īpaša kopšana).

Līdzeklis ir piemērots arī virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku. Ātras iedarbības līdzeklis, kas neatstāj pēdas. Pēc tīrīšanas virsma paliek mirdzoši tīra.

Iesakām pievērst uzmanību tam, cik ērti lietojams un uzglabājams ir šis līdzeklis. Soludoz un Solucaps ir izcils tehnoloģiskais sasniegums, tā sastāvā ir aktīvais pulveris un pilnībā ūdenī šķīstošs maisiņš. Tas nozīmē, ka Solucaps tīrīšanas līdzekļu sortiments ir izstrādāts tā, lai šķīdumu varētu sagatavot un lietot jebkura veida izsmidzinātājā. Vienkārši ielieciet Solucaps kapsulu izsmidzinātājā ar ūdeni (750 ml) un samaisiet – šķīdums ir gatavs lietošanai.

Solucaps formula – 20 devas vienā iepakojumā (plauktā šis līdzeklis aizņems 11 reizes mazāk vietas nekā parastie tīrīšanas līdzekļi izsmidzinātājos).

Iepakojums: 20 devas.

Cena 7,80 latu (ar PVN).

Vitres Nouvelle Formule

Vēl viens tīrīšanas līdzeklis stiklam un citām ūdensizturīgām virsmām! Paredzēts logu, vitrīnu, virsmu ar cietu pārklājumu, krāsota koka un metāla virsmu attīrīšanai no atmosfēras radītiem netīrumiem, eļļas, tauku, minerālvielu un citiem traipiem. Ar labām mazgāšanas un attaukošanas īpašībām. Ātri un bez redzamām paliekām iztvaiko no virsmas. Ļoti ekonomisks preparāts ar augstu mazgāšanas efektivitāti.

Iepakojums: 5 l kanna.

Cena 3,95 lati (ar PVN).

Logu sliede ar sūkli Haug Buersten

Ērtā sliede logu mazgāšanai sastāv no polipropilēna, alumīnija un kaučuka. Sliedes izmēri – 190 x 255 x 50 mm. Temperatūras izturība visai iespaidīga – līdz 60 grādiem. Rokturim sliede piestiprināta ar vītni.

Cena 4,15 lati (ar PVN).

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!