Viss kas jāzin par savu māju!

Paneļu ēku renovācija un energoefektivitātes paaugstināšana Drukāt E-pasts
Sestdiena, 20 februāris 2010 00:00

Nevienam nav noslēpums, ka paneļu ēkas tika būvētas no siltinātiem paneļiem. Vācijas pieredze šādu ēku energoefektivitātes paaugstināšanā ir pierādījusi, ka paneļu ēkās 30–40% siltuma var ietaupīt, veicot darbu kompleksu, lai novērstu mitruma iekļūšanu paneļos:

  • kvalitatīvi aizdarot starppaneļu šuves un logu un durvju rāmju spraugas;
  • pārklājot paneļus ar īpaši noturīgu aizsargpārklājumu.

Tā kā paneļu konstrukcija iekšpusē paredz siltinājumu, tie papildus nav jāsiltina ar vati vai putupolistirolu, vai kādu citu paņēmienu.

Piedāvājam izmantot vācu tehnoloģiju, kuras būtība ir kvalitatīva starppaneļu šuvju aizdare ar speciālu pildījumu un aizsarglenti, ar ko pilnībā tiek aizdarītas šuves starp paneļiem, un fasādes pārklāšana ar universālu fasādes krāsu, kas saglabā savas aizsargfunkcijas 20–40 gadus. Tādējādi tiek novērsta mitruma iekļūšana paneļos un ēka gandrīz pilnībā pasargāta no siltuma zudumiem. Izmantojot šo tehnoloģiju, garantēti tiek panākta siltumenerģijas ekonomija: papildus nesiltinot paneļus, var ietaupīt vairāk nekā 30% enerģijas.

Tehnoloģija ir sertificēta Eiropas Savienībā, un tās efektivitāti apstiprina ēku renovācijas gaitā Vācijā veiktie novērojumi un aprēķini. Kopš 1990. gada Vācijas austrumdaļā (Berlīnē, Drēzdenē, Rostokā, Leipcigā) pēc šīs tehnoloģijas renovētas ēkas miljoniem kvadrātmetru platībā. Arī pirms 20 gadiem renovētās ēkas joprojām jūtas un izskatās kā jaunas!

Sīkāka informācija mājas lapā www.starduko.lv. Viceprezidents Mihails Jermoļenko (mob.: +371 26359636) e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Projektu vadītāja Diāna Krupnova (mob.: +371 28607021) e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!