Viss kas jāzin par savu māju!

Atslēga noslēgtam vīram Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 20 aprīlis 2009 00:00

Introverts ir cilvēks, kura intereses pievērstas galvenokārt viņa paša iekšējai pasaulei. Introverti ir nesabiedriski, noslēgti, pasīvi, aizņemti ar savām problēmām un pašanalīzi. Viņiem ir samērā grūti pāriet no slēptā dialoga ar sevi uz dialogu ar citu cilvēku. Kā tas izpaužas reālajā dzīvē? Jūsu vīrs nav pietiekami maigs, nedalās ar jums savos pārdzīvojumos, ir tik atturīgs jūtu izpausmēs, ka jums arvien biežāk jādomā, vai viņš vispār jūs mīl.

Noslēgts, atturīgs vīrs ir nopietns pārbaudījums sievietei, it īpaši emocionālai un atklātai, kas augusi ģimenē, kur visi raduši dalīties savos pārdzīvojumos un nekautrējas izrādīt jūtas. Bet jūs esat izdarījusi savu izvēli, un tagad jāmācās tā sadzīvot ar šo cilvēku, lai nesagādātu ne viņam, ne sev ciešanas.

Vispirms pacentieties saprast, kā domā un jūt introverts. Šāda tipa cilvēks dzīvo savā iekšējā pasaulē, viņam ir grūti izrādīt savas jūtas, pat ja viņš kādu patiesi mīl. Introverti ir klusētāji. Tas nepavisam nenozīmē, ka viņi kā īpaši censtos slēpt savas jūtas no tuvajiem cilvēkiem, viņi vienkārši neprot tās izrādīt un arī neizjūt vajadzību to darīt, lai gan pārdzīvo tikpat spēcīgi kā cita rakstura cilvēki. Turklāt viņiem ir daudz grūtāk, jo, nespēdami „izlādēties”, izgāzt savas jūtas uz apkārtējiem, viņi visu pārdzīvo sevī.

Taču nevar teikt, ka tādam vīrietim piemīt tikai trūkumi, tā nekādā gadījumā nebūs taisnība. Jā, introverti mīl visu paturēt sevī, neprot ar vārdiem paust savas jūtas, bet reizē viņi negrib un neprot strīdēties, konfliktēt. Tādu vīrieti ir grūti izvest no pacietības, viņš nepiedalīsies skandālā, bet paies malā un klusēs.

Introverts vīrietis ir daudz atbildīgāks, viņam nepatīk tukši solījumi, un viņš vienmēr atbild par saviem vārdiem. Viņš ir labsirdīgs un vienmēr gatavs palīdzēt. Vēl vairāk, psihologi apgalvo, ka tādiem cilvēkiem jūtas ir daudz dziļākas, nekā ārēji šķiet. Viņi emocionāli ciešāk pieķeras tiem, ko mīl, tikai neprot to izrādīt.

Un beigu beigās jūtu dziļums jau nav mērāms ar vārdu daudzumu. To, ko cilvēkam devusi daba, nevar mainīt, tāpēc, ja patiesi mīlat savu vīru, pieņemiet viņu tādu, kāds viņš ir.

Tomēr jūs varat nedaudz mainīt situāciju, ja pastāstīsiet vīram, cik svarīgi jums ir izjust, dzirdēt, redzēt, ko viņš pret jums jūt. Paskaidrojiet vīram, ka jums ir ļoti vajadzīgi maigi, mīļi vārdi, tie palīdz labāk izjust viņa mīlestību un raisa maigas atbildes jūtas.

Ja vīrs jūs mīl, viņš noteikti izrādīs jums pretimnākšanu un centīsies kaut mazliet mainīt savu izturēšanos. Bet negaidiet no viņa pārāk daudz – tas droši vien nebūs viņa spēkos, īpaši jau, ja viņa vecāku ģimenē nav bijis pieņemts izrādīt emocijas. Tādā gadījumā dabai, raksturam klāt vēl nāk audzināšana.

Laimīgā ģimenē galvenais ir otru cilvēku pieņemt tādu, kāds viņš ir, un necensties padarīt sev līdzīgu. Ja jūs to saprotat, tad viss būs labi!

 
© 2012 Darīsim KOPĀ!